Biżuteryjny prezent na chrzest
Biżuteryjny prezent na chrzest

Chrzest to jedna z najważniejszych chwil w życiu małego dziecka i jego rodziny. To właśnie podczas tej uroczystości rodzice i chrzestni obiecują wychowywać malucha zgodnie z religią chrześcijańską. Tak wyjątkowy moment zasługuje na równie wyjątkową pamiątkę, do której pociecha będzie mogła wracać nawet wiele lat po wydarzeniu. Zdecydowanie największą popularnością cieszą się srebrne i złote ozdoby. Jaki biżuteryjny prezent wybrać na chrzest? Podpowiadamy!

Jaki prezent na chrzest wybrać dla chłopca?

Jeśli szukasz biżuteryjnego prezentu na chrzest dla chłopca, to zdecydowanie najlepszym wyborem będzie medalik. Ze względu na charakter uroczystości klienci najczęściej decydują się na zakup akcesoriów religijnych, na przykład z wizerunkiem Matki Boskiej, Jezusem czy delikatnym krzyżykiem. Oczywiście, upominek powinien być srebrny lub złoty – dzięki temu nawet po wielu latach nie straci swojego pięknego wyglądu i stanie się pamiątką na całe życie. Co ciekawe, biżuteryjne prezenty podarowane na chrzest są niezwykle często zakładane w trakcie innych ważnych uroczystości religijnych w życiu dziecka. Są to między innymi Pierwsza Komunia Święta czy bierzmowanie.

Biżuteryjny prezent na chrzest dla dziewczynki

Szukając idealnego biżuteryjnego prezentu na chrzest dla dziewczynki, masz o wiele większe pole do popisu. Oczywiście, medalik, o którym wspominaliśmy wyżej, sprawdzi się tu równie znakomicie. Możesz jednak zdecydować się na zakup kolczyków. Przed zakupem upewnij się, że pociecha ma przebite uszy. W przeciwnym razie upominek będzie nietrafiony i miną lata, zanim dziewczynka będzie mogła założyć podarowany prezent. Na tym jednak nie koniec! Bez obaw możesz wybierać również różnorodne łańcuszki i zawieszki z praktycznie całej oferty sklepu jubilerskiego. Oryginalnym pomysłem jest także wręczenie małej dziewczynce bransoletki z możliwością regulacji rozmiaru.

Spersonalizowany biżuteryjny prezent na chrzest

Ze względu na to, że w trakcie chrztu dziecko jest jeszcze malutkie i nie będzie nic pamiętać z tej wyjątkowej chwili, coraz więcej osób decyduje się na zakup spersonalizowanego biżuteryjnego prezentu na chrzest. Dzięki niemu nawet pamięć tego uroczystego momentu zostanie zapisana na zawsze w zawieszce czy łańcuszku. Rewelacyjnym pomysłem jest dodanie na nich grawera z krótką adnotacją. To, co umieścisz na biżuterii, zależy wyłącznie od Ciebie! Może być to data uroczystości, inicjały dziecka, a nawet dedykacja.

Gdzie szukać biżuteryjnych prezentów na chrzest?

Chrzest to wyjątkowa uroczystość w każdej rodzinie. Właśnie dlatego nie warto ryzykować, że wręczony upominek będzie nietrafiony. Unikniesz tego, decydując się na zakup ozdoby w sprawdzonym sklepie, który cieszy się popularnością wśród innych klientów. Jeśli szukasz złotej lub srebrnej biżuterii dla maluchów w przystępnych cenach, to z pewnością znajdziesz ją na www.eve-bizuteria.pl. Bogaty wybór produktów sprawia, że z łatwością wybierzesz spośród nich piękną pamiątkę chrztu, która zostanie z dzieckiem na długie lata.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl