Męski zegarek i bransoletka – jak stworzyć idealny duet na lato?
Męski zegarek i bransoletka – jak stworzyć idealny duet na lato?

Czy męski zegarek i bransoletka mogą być noszone razem? Jakie zasady obowiązują przy łączeniu tych dodatków? Skorzystaj z zamieszczonych poniżej wskazówek i stwórz własny duet na lato. 

Prostota i swobodna elegancja

Z powodu rodzaju wykonywanej pracy lub własnych preferencji zwykle zakładasz ubrania w stylu smart casual? Efektownym zwieńczeniem stylizacji utrzymanych w klimacie swobodnej elegancji może stać się połączenie dwóch dodatków – zegarka i bransoletki. Żeby ten duet świetnie pasował do stroju i dyskretnie przyciągał uwagę, warto kierować się następującymi zasadami

  • Zegarek i bransoletka noszone razem mają identyczne lub podobne kolory. 
  • Oba dodatki nie rzucają się w oczy, lecz harmonijnie uzupełniają. 
  • Skromny zegarek wygląda najlepiej w towarzystwie minimalistycznej bransoletki. 
  • Bransoletka znajduje się pod zegarkiem (bliżej nadgarstka) lub na drugiej ręce. 

Bransoletka męska z rzemienia i stali szlachetnej 0994

Wybierając zegarek i bransoletkę o podobnych cechach, sprawisz, że noszone razem staną się prostym, a zarazem intrygującym uzupełnieniem stylizacji. Tak skomponowany tandem obroni się więc w każdych okolicznościach – zarówno na spotkaniu z potencjalnym klientem, jak i podczas wyjścia wieczorową porą z kobietą, o której nie możesz przestać myśleć. 

Zabawa kolorami i wzorami 

Jeśli jednak nie ograniczają Cię żadne zasady dotyczące ubioru, pozwól sobie na prawdziwą zabawę kolorami i wzorami. Zegarek na pasku w neutralnym, klasycznym odcieniu możesz połączyć z wyrazistymi bransoletkami. Z kolei bransoletki pozbawione dodatkowych zdobień doskonale będą prezentować się w bliskim towarzystwie zegarka z tarczą wzbogaconą o modny motyw. 

Bransoletka z rzemienia plecionego 4 mm 0698

Żeby uniknąć wrażenia przypadkowości, kieruj się zasadą 3 kolorów. Skompletuj więc strój i dodatki w taki sposób, żeby można było wyodrębnić z nich maksymalnie 3 główne barwy. Po osiągnięciu tego progu możesz pozbawić się odcieniami. Nie dodawaj już jednak żadnych nowych, przewodnich wariantów kolorystycznych. 

Bransoletka męska z rzemienia i stali szlachetnej 0994

Pamiętaj, że zasada 3 kolorów ma charakter umowny. Możesz swobodnie ją modyfikować w zależności od nastroju czy potrzeb. Przy łączeniu poszczególnych elementów stroju postaraj się kierować przede wszystkim własnym wyczuciem estetyki, dodając cząstkę siebie. Dzięki temu niezależnie od liczby noszonych bransoletek i stylu zegarka będziesz czuł się pewnie i atrakcyjnie.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl