EVE Do czego pasuje srebrna biżuteria?
EVE Do czego pasuje srebrna biżuteria?

Srebrne ozdoby są niezwykle uniwersalne, przez co chętnie nosimy je zarówno na co dzień, jak i przy specjalnych okazjach. Dodatkowo biżuteria ta kusi pięknymi, oryginalnymi wzorami oraz dość przystępną, jeśli porównać ją z innymi metalami szlachetnymi, ceną. Do czego jednak najbardziej pasuje biżuteria z tego kruszcu? Kiedy srebro stanowi najlepsze wręcz rozwiązanie?

Srebro do odważnych stylizacji

Srebro jest dużo bardziej stonowane niż na przykład żółte złoto, dlatego biżuterię z tego kruszcu możemy nosić bez obawy nawet do stylizacji, przy których inna biżuteria mogłaby wydawać się jarmarczna i zbyt ostentacyjna. Dlatego też to na srebro najlepiej stawiać, gdy ubieramy skórzane stroje, futra, suknie z dużą ilością falban, frędzli czy innych ozdób. W takich wypadkach srebro będzie najlepszym uzupełnieniem kreacji i gustownym elementem całego stroju. Warto tutaj jednak stosować się do jednej, bardzo istotnej zasady - im bardziej ozdobny czy wzorzysty jest ubiór, który wybieramy, tym skromniejsza powinna być biżuteria. Bardzo duże naszyjniki, bransolety czy długie kolczyki lepiej zostawić do mniej strojnych kreacji.

 

 

Do jakich kolorów pasuje srebro?

Srebro, jak już wspominaliśmy, jest bardzo uniwersalne, dzięki czemu ozdoby z niego wykonane możemy nosić zawsze, gdy mamy na to ochotę. Są jednak kolory, do których pasuje dużo lepiej niż biżuteria z innych kruszców i w takich przypadkach szczególnie warto po nie sięgnąć. Mowa tutaj przede wszystkim o barwach zimnych, jak większość odcieni zieleni, niebieskiego, granatu i fioletu. Srebro będzie jednak pasowało również do wszystkich ubrań w kolorze białym czy czarnym.

 

 

Srebro a typ urody

Srebrna biżuteria sprawdza się też doskonale w przypadku wszystkich osób, które są przedstawicielami chłodnych typów urody, czyli, posługując się tradycyjną terminologią odnoszącą się do pór roku - do zim i lat. Jakie cechy charakterystyczne mają ludzie z urodą tego rodzaju? W przypadku lata są to przeważnie płowe włosy, jasne oczy i skóra, która szybko opala się na piękny, brązowy kolor. Jeśli chodzi o zimy - mają one przeważnie bardzo ciemnie włosy, zaś cerę - albo bardzo jasną, w stylu Królewny Śnieżki, albo oliwkową.

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl