Najpopularniejsze motywy na zawieszkach
Najpopularniejsze motywy na zawieszkach

Wczoraj na naszym facebookowym profilu wspomnieliśmy, że w ramach kolejnych blogowych wpisów skupiać będziemy się m.in. na ciekawych, oryginalnych zawieszkach, zaprezentowaliśmy również te motywy, które cieszą się największym powodzeniem. Dziś kontynuujemy podjęty wątek i – zgodnie z zapowiedzią – przedstawiamy kilka interesujących wariantów, zdecydowanie zasługujących na uwagę.

1. KwiatekKwiat to symbol nadziei, szczęścia, bezpieczeństwa i radości. Nic więc dziwnego, że motyw ten cieszy się tak dużą popularnością. Zwłaszcza, gdy dostępny jest w formie bardzo eleganckiej, ale jednocześnie delikatnej zawieszki, na przykład pozłacanej. Tego typu zawieszki świetnie pasują do bransoletek, doskonale uzupełniając strój zarówno wieczorowy, jak i codzienny. Nie są nachalne, ale na pewno intrygują – w końcu kwiat kojarzy się również z… tajemnicą.

2. KoniczynaKolejny symbol szczęścia, czyli koniczyna. Mało kto jednak wie, że często określone znaczenie przypisuje się każdemu listkowi – pierwszy utożsamiany jest z nadzieją, drugi z wiarą, trzeci z miłością, a czwarty z powodzeniem w życiu. Tego typu motyw pięknie prezentuje się w formie niewielkiej, subtelnej zawieszki – zarówno srebrnej, jak i pozłacanej. Podarowany jako drobny upominek, na pewno sprawi radość najbliższej nam osobie.

3. Drzewo życiaDrzewo życia kojarzy się z energią oraz życiodajną siłą, stanowiąc symbol łączący przeszłość z teraźniejszością i przyszłością. To rewelacyjny patent na prezent oraz element codziennej stylizacji. Uniwersalna, dwustronna zawieszka zawsze prezentuje się dobrze, niosąc za sobą bardzo ważne przesłanie. I jeszcze jedna, niezwykle istotna kwestia: świetnie komponuje się ona z bransoletkami (tymi z kamieni oraz tymi sznurkowymi), łańcuszkami oraz naszyjnikami z rzemieni.

4. SerceSerce, czyli miłość, dobroć, uczuciowość, szczerość, przyjaźń, nadzieja, odwaga i wyrozumiałość. Motyw, który dedykowany jest każdemu, kogo wyróżnia empatia oraz łagodne uosobienie. Pozłacana zawieszka typu serduszko to zdecydowanie dobry wybór, ponieważ prezentuje się ona dobrze dosłownie w każdych okolicznościach. Delikatna, ale wyrazista – na pewno daleka od patosu, emanująca skromnością i wdziękiem.

Oczywiście, to nie jedyne motywy, które z pewnością są ciekawe. Dla przykładu: w naszym katalogu znajdziecie również takie symbole, jak sowa, czy czy… księżycowa wróżka! Zachęcamy zatem do zapoznania się z naszą ofertą – tym bardziej, że każda z omawianych tu zawieszek opatrzona jest niezwykle atrakcyjną ceną.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl