Czas realizacji zamówienia

Formy dostawy - czas realizacji deklarowany przez przewoźników:

 

Pocztex Kurier  - do 2 dni roboczych

Paczkomaty InPost - do 2 dni roboczych

Firma kurierska DPD - do 2 dni roboczych.

 

» kliknij aby sprawdzić koszty poszczególnych dostaw

 

Natychmiast po złożeniu przez Ciebie zamówienia na biżuterię otrzymasz e-mail z potwierdzeniem złożonego zamówienia i linkiem, w który należy kliknąć celem jego zatwierdzenia. Po otrzymaniu potwierdzenia rozpoczynamy jego realizację, a Ty będziesz na bieżąco informowany o postępie naszych prac. Zakupioną biżuterię wysyłamy w kolejnym dniu roboczym od zaksięgowania wpłaty.

 

Termin otrzymania paczki = termin wysyłki + czas dostawy

 

Termin wysyłki wynika z dostępności danego modelu biżuterii i wybranej formy płatności, podczas gdy czas dostawy zależy od wybranej przez Ciebie formy dostawy.

 

Dostępność poszczególnych modeli biżuterii

 

Przy każdym modelu biżuterii jest podany termin, który opisuje, kiedy dany wyrób może zostać przez nas wysłany - od 24 godzin do kilku dni. Dokładamy wszelkich starań, aby oferta prezentowana na stronie odpowiadała realnym stanom magazynowym, może się jednak zdarzyć, że faktyczny czas dostawy się przedłuży - poinformujemy o tym niezwłocznie.

Jeżeli zamawiasz większą liczbę modeli biżuterii, czas wysyłki całego zamówienia jest dopasowany do wyrobu o najdłuższym czasie wysyłki. W przypadku zamówienia większej ilości danego modelu biżuterii od ilości dostępnej w momencie zamawiania w sklepie, czas realizacji zamówienia będzie ustalany indywidualnie. Można zrealizować zamówienie etapami - w tym celu skontaktuj się z nami lub wpisz odpowiednią adnotację w uwagach do zamówienia.

 

Formy płatności

Szybka płatność elektroniczna E-card lub PayU  - wygodny i najszybszy sposób realizacji zamówienia. Wybierając ten sposób zapłaty odznacz w formularzu sposobu zapłaty płatność E-card lub PayU, a następnie wybierz swój bank i kliknij "płacę za zamówienie". System automatycznie przekieruję Cię do Twojego banku gdzie znajdziesz gotowe zlecenie wykonania przelewu. Zleć dokonanie przelewu i gotowe. Płatność E-card lub PayU to bezpieczny, szybki sposób opłaty za zamówienie chroniony certyfikatem szyfrowania danych SSL.

 

Płatność przelewem - czas realizacji zamówienia jest uzależniony od momentu zaksięgowania wpłaty. W zależności od banku standardowo trwa to do dwóch dni roboczych.

 

W przypadku tradycyjnego przelewu bankowego wpłaty należy kierować na numer konta:

 

EVE s.c.

ING BANK ŚLĄSKI

04 1050 1924 1000 0023 2921 4494

w tytule przelewu prosimy podać numer zamówienia.

 

Płatność przy odbiorze - umożliwia rozpoczęcie natychmiastowej realizacji zamówienia pod warunkiem potwierdzenia złożenia zamówienia poprzez kliknięcie w link wysłany na adres e-mail klienta podany w trakcie składania zamówienia. Nadesłanie potwierdzenia zamówienia jest warunkiem niezbędnym do rozpoczęcia jego realizacji przy wyborze tej formy płatności. Jeśli z przyczyn technicznych po złożeniu zamówienia nie otrzymasz automatycznej wiadomości e-mail z linkiem do potwierdzenia zamówienia, prosimy o ręczne wysłanie wiadomości mail potwierdzającej na adres:  sklep@eve-bizuteria.pl  w której wystarczy wpisać numer złożonego zamówienia.

Należy pamiętać, że forma płatności przy odbiorze  jest obciążona dodatkowymi kosztami dostawy

 

» kliknij aby sprawdzić szczegóły form płatności 

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl