Sklep z biżuterią EVE S.C.

Nasze doświadczenie w branży jubilerskiej sięga roku 1994. To właśnie wtedy powstała pierwsza nasza firma zajmująca się sprzedażą biżuterii. Poprzez kolejne lata nasza fascynacja blaskiem i pięknem biżuterii oraz chęć samodzielnego jej tworzenia nieustannie narastała. To w jej wyniku w roku 2005 utworzyliśmy markę EVE, dzięki której zyskaliśmy możliwość stania się twórcami piękna, przeradzając tym samym naszą fascynację w pasję.

Obecnie pod marką EVE zajmujemy się tworzeniem oraz sprzedażą biżuterii srebrnej własnych projektów. Powstaje ona głównie z połączenia skóry, kamieni naturalnych, pereł, kryształów swarovskiego oraz srebra. Jako polski producent współpracujemy bezpośrednio z właścicielami sklepów jubilerskich jak i odbiorcami hurtowymi na terenie całego kraju.

Dziś dajemy Państwu możliwość nabycia tworzonej przez nas biżuterii srebrnej bezpośrednio poprzez Internet za pośrednictwem naszej strony eve-bizuteria.pl Utworzyliśmy ten sklep z myślą o Państwa wygodzie.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży jubilerskiej oraz handlu, jesteśmy w stanie trafnie ocenić i zaspokoić gusta i potrzeby naszych klientów dokonujących zakupów przez Internet, świadcząc usługi na najwyższym poziomie. Stawiając na oryginalność i nowoczesność wzorami naszej biżuterii często wyprzedzamy trendy, zapewniając klientom pełną satysfakcję z zakupionych wyrobów.

Czego możesz oczekiwać od naszych wyrobów?

Perfekcyjne wykonanie – do produkcji naszej biżuterii ze srebra używamy tylko starannie wyselekcjonowanych materiałów, a nasze wyroby cechuje niezwykle wysoka staranność wykonania. Każdy pojedynczy egzemplarz przed ostatecznym zapakowaniem podlega ścisłej, indywidualnej kontroli.

Ciekawe wzornictwo - nie pozwalamy na jakąkolwiek powtarzalność. Zawsze tworzymy coś nowego, coś co wywodzi się z wnętrza naszej duszy. Dzięki temu każdy nowy pomysł jest niebanalny i godny realizacji.

Błyskawiczna wysyłka - jeżeli potrzebujesz pięknej biżuterii dosłownie od zaraz - nie zawiedziesz się na nas. Po prostu poinformuj nas o tym, a wysyłka naszej biżuterii do Ciebie stanie się naszym największym priorytetem!

Serdecznie zapraszamy na zakupy !

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl