Zaloguj się
Komplet srebrny Freedom - Serce Swarovski K9
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
0
Opis
Komplet srebrny Freedom - Serce Swarovski K9
Piękny komplet biżuterii zawierający bransoletkę oraz kolczyki z modnymi symbolami skrzydeł oraz serduszka wykonany w całości z wysokiej próby srebra 925. Serduszko z kryształu Swarovski w trzech kolorach do wyboru. Komplet stanowi doskonały wybór zarówno na prezent, jak i do własnej kolekcji. Polski producent. Szczerze polecamy.
Dane techniczne
| materiał | srebro próby 925 |
| waga bransoletki | 1,7 g |
| waga kolczyków | 1,3 g |
| długość bransoletki | uniwersalna |
| regulacja długości | w pełni regulowana |
| wymiary zawieszki bransoletki | Skrzydło 2,2 x 0,8 cm Serce Swarowski 1 x 1 cm |
| splot łańcuszka | sznurek jubilerski w kolorze czarnym |
| typ zapięcia | sciągana na węzełkach |
| typ kolczyków | sztyfty |
| typ zapięcia | tzw. baranek |
| wymiary kolczyków | 2,2 x 0,8 cm |