Zaloguj się
Męski naszyjnik wisior Wilczy Krzyż
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
4.00167
Opis
Męski naszyjnik wisior Wilczy Krzyż
Męski naszyjnik Wilczy Krzyż wykonany ze srebra zawieszony na rzemieniu ze skóry naturalnej w kolorze czarnym. Powierzchnia oksydowana dla podkreślenia wzoru. Naszyjnik do wyboru w trzech długościach - 45, 50 lub 55m. Produkt polski. Wyrób otrzymasz w ozdobnym opakowaniu jubilerskim.
Dane techniczne
| Wzór | Wilczy Krzyż |
| Materiał | srebro próby 925 oksydowane, skóra naturalna |
| Wysokość zawieszki wisiora | 4,1cm |
| Szerokość zawieszki | 2,3cm |
| Waga samej zawieszki | 9,4g |
| Materiał zapięcia oraz okucie rzemienia | srebro próby 925 |
| Grubość rzemienia | 3mm |
| Rodzaj rzemienia | rzemień pleciony |