Zaloguj się
Srebrny komplet Nieskończoność K6
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
0
Opis
Srebrny komplet Nieskończoność K6
Piękny komplet lśniącej biżuterii zawierający bransoletkę oraz kolczyki z modnymi symbolami znaku nieskończoności wykonany został w całości z wysokiej próby srebra 925. Komplet stanowi doskonały wybór zarówno na prezent, jak i do własnej kolekcji. Polski producent. Szczerze polecamy.
Dane techniczne
| materiał | srebro próby 925 |
| waga bransoletki | 2,6 g |
| waga kolczyków | 1,6 g |
| długość bransoletki | 20 cm |
| regulacja długości | od 17,5 do 20 cm |
| wymiary zawieszki bransoletki | 1,7 x 0,7 cm |
| splot łańcuszka | Lisi Ogon |
| typ zapięcia | tzw. federing |
| typ kolczyków | sztyfty |
| typ zapięcia | tzw. baranek |
| wymiary kolczyków | 1,5 x 1 cm |