Zaloguj się
Srebrny komplet Piórko bransoletka - kolczyki K15
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
0
Opis
Srebrny komplet Piórko bransoletka - kolczyki K15
Piękny komplet biżuterii zawierający bransoletkę oraz kolczyki z modnymi symbolami w kształcie piórka wykonany z wysokiej próby srebra 925. Komplet stanowi doskonały wybór zarówno na prezent, jak i do własnej kolekcji. Polski producent. Szczerze polecamy.
Dane techniczne
| materiał | srebro próby 925 |
| waga bransoletki | 2,5 g |
| waga kolczyków | 1,8 g |
| długość bransoletki | 20 cm |
| regulacja długości | od 17 do 20 cm |
| wymiary zawieszki bransoletki | 14 x 8 mm |
| splot łańcuszka | Lisi Ogon |
| typ zapięcia | tzw. federing |
| typ kolczyków | sztyfty |
| typ zapięcia | tzw. baranek |
| wymiary kolczyków | 5 x 8 mm |